KONST / Litografier / Färglitografi 15275163
nr 1527 5163
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Kungsgatan. Signerad, numrerad 79/150. Färglitografi, bildmått: 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:09:22
7/3 19:56:14
700 kr
11/3 15:42:07
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas